Browser

Bitcoin Cash Reaches Bearish Exhaustion as Buyers Emerge

Moneta IdolBitcoin Ruch gotówkowy w dół był symboliczny i wyjątkowy.
Po załamaniu się kluczowego wsparcia na poziomie 280 dolarów, krypto nadal spadało i rozszerzyło swój spadek do poziomu 260 dolarów.

Ostatni ruch w dół był symboliczny i wyjątkowy. Kupujący mogli powstrzymać niedźwiedzi bieg, gdy krypto spadło do 280 dolarów wsparcia trzykrotnie i dwukrotnie poprawiło się w górę.

Mogli utrzymać cenę powyżej poziomu 290 dolarów. Dzisiaj, BCH handluje powyżej 260 dolarów wsparcia i próbuje popchnąć w górę do poprzedniego wyżu. Rynek przesunie się w górę, jeśli byki zepchną cenę powyżej EMA i zostanie ona utrzymana. Cena spadnie do 240 dolarów w dół, jeśli ruch byków zostanie odepchnięty. Ponadto, akcja cenowa pokazuje oznaki byczych sygnałów wskazujących na wzrost ceny monety.

Bitcoin Odczyt wskaźnika gotówki

BCH znajduje się w strefie trendu niedźwiedziego, ponieważ cena przełamuje się poniżej EMA. Moneta grozi dalszym spadkiem do 240 dolarów na niskim poziomie. Jest na poziomie 41 z okresu RSI 14. Oznacza to, że cena prawdopodobnie spadnie, ponieważ znajduje się poniżej linii środkowej 50.

BCH-Coinidol_(6).png
Kluczowe Strefy Oporności: $440, $480, $520

Kluczowe Strefy Wsparcia: $200, $160, $120

Jaki jest następny ruch dla Bitcoin Cash?
Bitcoin Cash spadł do nadmiernie sprzedanego regionu rynku, co sugeruje, że prawdopodobnie pojawią się nabywcy. W dniu 1 sierpnia br. BCH stawiał opór, ale korpus świecy testował 61,8% poziom retrakcji Fibonacciego. Oznacza to, że kiedy BCH powróci do trendu wzrostowego, moneta wzrośnie i osiągnie 1,618 poziomu wydłużenia Fibonacciego. Oznacza to, że rynek osiągnie wysoki poziom 380 dolarów.